Офіційний сайт Молочанської міської ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Оголошення

УВАГА!!! Звернення виконуючого обов’язки міського голови Ковальова Дениса Сергійовича, щодо попередження розповсюдження COVID-19

Шановні мешканці м. Молочанськ!

Коронавірусна інфекція не відступає. Закликаю усіх жителів з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження новим коронавірусом COVID-19!

З надією на розуміння та співпрацю звертаюся до тих громадян, хто планує організовувати та/або відвідувати масові заходи - утримуйтеся від зустрічей та спілкування в широкому колі, оскільки інкубаційний період коронавірусу досить тривалий і симптоми можуть проявитися не одразу.

Якщо, ви повернулись із-за кордону - перебувайте у домашньому карантині протягом двох тижнів! Так ви допоможете вберегтися від небезпеки близьким людям та всім жителям громади. За перших же симптомів хвороби звертайтеся до лікарів!

Сьогодні головне наше завдання — вберегтися від вірусу, не допустити його розповсюдження на території міста!

Звертаюся до людей старшого віку! Під час розповсюдження коронавірусу ви знаходитись в групі ризику! Найкращою профілактикою захворювання на Covid-19 для усіх вас є максимальне обмеження пересування по території міста та за її межами!

Ще раз звертаюсь до Вашої свідомості та Вашої відповідальності - дотримуйтесь всіх вимог щодо карантину. Попереду святкові та вихідні дні.

Бережіть себе, своїх близьких та оточуючих Вас людей.
Маю велику надію, що ви почуєте мене і все у нас буде гаразд.

Будьте здорові, дорогі молочанці.

Бережімо себе!

З повагою,виконуючий обов’язки міського голови Денис КОВАЛЬОВ

Вівторок, 13 Жовтня 2020 09:33 | Переглядів: 42