Новини
Учні Молочанської ЗОШ І-ІІІ ст. провели благодійну акцію для людей похилого віку в КУ «ТЦСО» ТРР до дня Святого Миколая.
![](/files/2021/MPzTxeW0.jpg)
17 грудня учні Молочанської ЗОШ провели благодійну акцію «Роби добро» для людей похилого віку в КУ «ТЦСО» ТРР, вітаючи їх зі святом Святого Миколая . Виготовлені новорічні прикраси були вручені літнім мешканцям будинку з традиційними «Миколаївськими пампушками» і солодощами.
![](/files/2021/MPzTBwwc.jpg)
![](/files/2021/MPzTEG2K.jpg)
![](/files/2021/MPzTIIcT.jpg)
![](/files/2021/MPzTQrlL.jpg)
Понеділок, 20 Грудня 2021 15:29 | Переглядів: 366