Офіційний сайт Молочанської міської ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Відкрите місто

УВАГА!

Шановні мешканці міста Молочанська!

В нашому місті працює інтерактивна платформа «Відкрите місто» (www.opencity.in.ua). 

Інтерактивна платформа «Відкрите місто» - це нові можливості для мешканців розказати про свої проблеми та досягнення, поділитися позитивним досвідом та історіями успіху, - це відкритість органів місцевої влади, можливість бути почутими та отримати відповідь на інформацію.

Кожен бажаючий може зареєструватися на інтерактивній платформі «Відкрите місто», залишити повідомлення про проблему та отримати відповідь про її вирішення.

Підтримка проекту виконується Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє», здійснюється Фондом Східна Європа в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С.Мотта (США).

Виконавчим комітетом Молочанської міської ради 22 грудня 2016 року прийнято рішення № 67 «Про реалізацію спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м. Молочанськ», яким затверджено склад робочої групи з питань реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м. Молочанськ та Порядок роботи виконавчих органів міської ради з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу «Відкрите Місто» з використанням геоінформаційних технологій.

За додатковою інформацію звертайтеся до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ковальова Дениса Сергійовича, тел. 40232