Офіційний сайт Молочанської міської ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

      16 червня в Молочанській територіальній громаді відбувся обласний огляд колективів художньої самодіяльності, присвячений 25-й річниці прийняття Конституції та 30-й річниці Незалежності України, де своїми здобутками та досягненнями поділилися обдаровані, талановиті люди, які живуть у Молочанській громаді.

           Підготовка до цього заходу тривала упродовж чотирьох місяців. Дуже багато зусиль, старання та душі було вкладено у цей захід. Тема огляду дуже особлива, делікатна, з великим спектром емоцій. У складі обласної комісії були: Абеляшева Людмила Анатоліївна - начальник відділу культури і туризму управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації; Вовк Юлія Василівна - провідний методист традиційних жанрів художньої самодіяльності комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради; Рушинець Алла Василівна - провідний методист з організаційної роботи установ культури клубного типу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради. По закінченню звітного концерту, комісія провела нараду з керівниками та працівниками КЗ "Центр культури та дозвілля", де висловила своє враження від побаченого.

     Дякуємо усім: організаторам, керівникам колективів та тим, хто взяв участь у заході, за ваші старання, труди для загальної чудової справи. Ми цінуємо кожного з вас; ваші уміння, зусилля та талант.

      Висновок зробили, нам є чим пишатися та над чим працювати. Далі тільки краще...Середа, 16 Червня 2021 11:12 | Переглядів: 28